با ما در تماس باشید +987191011170info@etachar.com
ما را دنبال کنید

محصولات و خدمات

در هلدینگ تچر طیف متنوعی از محصولات و خدمات را با قیمت و کیفیت تضمینی دریافت کنید.

خدمات حوزه IT و IoT

در هلدینگ تچر تمامی خدمات مرتبط با حوزه IT نظیر مشاوره، نظارت و اجرای امور شبکه های کامپیوتری و سرور، تلفن های ویپ (VoIP)، دوربین های مداربسته، تجهیزات تحت شبکه و نیز IoT نظیر هوشمندسازی ساختمان ها و محیط های صنعتی ارائه می گردد.استحکام سازه ای

هلدینگ تچر با تکیه بر دانش تخصصی اعضای مجموعه یک هلدینگ مهندسی حرفه‌ای و پیش قدم در طراحی سازه‌های مورد نیاز پروژه‫های عمرانی، مسکونی و تجاری است. مهندسین مجرب و متخصص مجموعه همواره بر ارائه طرح‌هایی بروز، با استحکام بالا و مقرون به صرفه با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای روز دنیا برای کارفرمایان خود تاکید دارند. از مهمترین اهداف شرکت، یافتن راه حل‌های مناسب برای به ثمر رساندن پروژه‌های عمرانی با کیفیت بالا، همگام با دانش به روز و در نظر گرفتن کاهش هزینه‌ها برای کارفرمایان است. رضایت کارفرمایان، پاداش بخش ما در این مسیری است که در پیش گرفته‌ایم.

بتن آماده دارای بچینگ اتوماتیک

بچینگ اتوماتیک به معنی ساده وزن کردن مصالح مورد نیاز بصورت خودکار جهت تولید بتن می باشد. در هلدینگ تچر، کیفیت و دقت بالای تولید بتن و نسبت مواد تشکیل دهنده به کمک سیستم تمام اتوماتیک کامپیوتری انجام و تضمین می گردد و بتن آماده در مقیاس عمده و بدون اتلاف وقت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.


انبوه سازی

هلدینگ تچر با داشتن سابقه حرفه ای، توان علمی و تخصصی، توان مالی، مدیریت منابع مالی، مطلوبیت کارهای مدیریت شده و عملکردها و تجربه های سابق موفق، با اخذ پروانه انبوه سازی تاکنون پروژه های انبوه سازی متعددی را با موفقیت هر چه تمام تر به اتمام رسانده و پروژه های زیادی نیز در دست اجرا دارد. این هلدینگ آماده عقد قراردادهای انبوه سازی جدید با شرایط رقابتی از حیث کیفیت و هزینه است.


شن و ماسه و شسته و بادامی

هلدینگ تچر با چیدمان مناسب خطوط تولید، علاوه بر رعایت معیارهای استاندارد ملی 302 ایران در کیفیت محصولات، از توانایی لازم جهت تولید انواع سنگدانه، در حجم و اندازه مورد نیاز مشتریان و مطابق با دیگر استانداردهای بین المللی نیز برخوردار است. انواع محصولات ماسه طبیعی 06، ماسه بادی(فیلر)، ماسه شکسته 06، شن شکسته، شن شکسته شسته، شن شکسته شسته عدسی، شن طبیعی شسته با عالیترین سطح کیفیت تولید می شود.


گازهای تخصصی، آزمایشگاهی،طبی، صنعتی و میکس های فوق تخصصی

هلدینگ تچر به لطف توان علمی، عملی و آکادمیک اعضای خود طیف متنوعی از گازهای تخصصی آزمایشگاهی، طبی، صنعتی و میکس های فوق تخصصی نظیر یخ خشک، مایع سازی و استخراج گاز طبیعی، تولید ترکیبات گازی لیزر، تولید ترکیبات کالیبراسیون و برخی گازهای تخصصی دیگر را با کیفیت جهانی تولید و روانه بازار مصرف گردانده است.