با ما در تماس باشید +987191011170info@etachar.com
ما را دنبال کنید

درباره ما

با هلدینگ تچر، اهداف، چشم انداز، خدمات و محصولات ما آشنا شوید.

هلدینگ تچر در یک نگاه

 هلدینگ تچر از سال 1396 با هدف تامین سرمایه مورد نیاز طرح های دانش بنیان و خودکارسازی صنایع کوچک و غیراتوماتیک گام در عرصه صنعتی کشور نهاد و در آغاز فعالیت خود اقدام به تشکیل هسته های علمی متشکل از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر کشور نظیر دانشگاه امیرکبیر و دیگر دانشگاه ها نمود. گروه مهندسی و طراحی تچر، همگام با تکنولوژی روز دنیا و همسو با آرمان های حفاظت از محیط زیست کشورمان بر آن شده است تا در مسئولیت بزرگ اشتغالزایی و رونق اقتصادی و پیشرفت ابعاد صنعتی این مرز و بوم سهیم باشد و تلاش خود را تا سر منزل مقصود ادامه دهد.

به عنوان بخشی از کار صورت گرفته تاکنون می توان گفت این شرکت با تکیه بر دانش، تجربه و توان تخصصی اعضای خود توانسته دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک صنعتی را با ابتکار و استفاده از قطعات کاملا ایرانی، باز طراحی و تولید کند.
هم اینک حوزه فعالیت این هلدینگ به بسیاری زمینه های علمی و صنعتی نظیر صنایع ساختمانی و خصوصا بتن، استحکامات سازه ای، گاز، برق، خدمات IT و IoT و برخی زمینه های دیگر توسعه یافته و در تمامی این زمینه ها دپارتمان های تخصصی در قالب برنامه ریزی بلندمدت این هلدینگ مشغول به فعالیت های تحقیقی و علمی و عملی و صنعتی می باشند. 

اهداف ما 

حمایت از استارتاپ های دانش بنیان که با رویکرد صنعتی در حال فعالیت هستند و برای به ظهور رسیدن نتیجه تلاش های خود و رساندن دستاوردها به صنعت، نیاز به حمایت مالی و تجارب خاص این محدوده را دارند از اصلی ترین اهداف تاسیس این هلدینگ است. در کنار این هدف اصلی، هر اقدام حمایتی دیگری در زمینه های صنعتی، عمرانی، فناوری و امثال آن که به نحوی با اشتغال و رونق اقتصادی این مرز و بوم همخوانی داشته باشد در دستور کار جدی این شرکت است. اگر در مسیر پیشرفت ایده های معتبر خود اشتراکی با مضمون اهداف ما دارید ما آماده ایم با تمام توان خود شما را یاری کنیم و در پیشرفت شما و جامعه سهیم باشیم.

چشم انداز هولدینگ تچر

تبدیل شدن به هلدینگی ارزش آفرین، متعالی و دانش بنیان و خوشنام در حوزه عمران و ساختمان و همچنین IT در کشور و همکار برگزیده شرکای داخلی وبین المللی 

خدمات و محصولات صنعتی

بخشی از فعالیت های هلدینگ تچر با تکیه بر هسته های انسانی متخصص دپارتمان های داخلی، ارائه خدمات تخصصی در حوزه هایی است که پتانسیل اشتغالزایی بالایی دارند و یا از مجرای علم و آگاهی به استانداردهای جهانی می توانند به طرزی دقیقتر و جدیدتر انجام شوند. بر این اساس این هلدینگ در زمینه صنعت ساختمانی از طریق بتن های آماده، استحکامات سازه ای، صنعت گاز و زمینه های IT و IoT و برخی موارد دیگر نیز فعالیت خود را آغاز کرده و در بخش های زیادی توانسته با مدیریت علمی و بهره گیری از دانش متخصصین داخلی و ارتباط تنگاتنگ با واحدهای پژوهشی دانشگاه های بزرگ مثل دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ارتقای خدمات قبلی برخی شرکت ها نقش موثری ایفا کند و برخی شرکت ها را نیز به مجموعه هلدینگ خود بیفزاید.